Tamme Tervisekeskus

Tamme Tervisekeskus tegeleb füsioteraapia ja taastusraviga (professionaalne füsioteraapiateenus), mis põhineb Saksamaa ja Šveitsi füsioteraapia süsteemile ja kogemustele. Samuti kasutame Soome manuaalmeditsiini koolkonna, Ortopeedilise osteopaatia, teadmisi ja ravivõtteid.

Pakutavad teenused hõlmavad skeleti- ja lihassüsteemi vaevuste leevendamist ning ravi, nii rehabilitatsiooni (järelravi patsientidega), kui ka suures osas ennetustööd (preventsiooni) – anname nõu, kuidas ennetada erinevaid haigusi, vigastusi ja neid ära hoida, vastavalt sihipärastele testidele, lihashooldusele ning treeningplaanidele.

Meie juurest saavad abi erinevate vigastustega seotud inimesed (kõikvõimalikud liigeste, lihaste, sidemete probleemid; ägedad ja kroonilised selja-, kaelaprobleemid, peavalud jne).

Lümfiteraapiaga saame aidata erinevate turseprobleemidega kliente. Teraapia sisaldab lümfimassaaži, surveravi, liikumisravi ja nõustamist.

Samuti aitame nii tavainimesi, kui sportlasi nende eesmärkidele ja sihtidele saavutamisel läbi tervisekontrolli. Kerelihaste testimise alusel määrame kindlaks inimese füüsilise taseme koos tema tugevate ja nõrkade külgedega. Testitulemustele tuginedes anname nõu kuidas läbi treeningu saavutada kehaline tasakaal.

Contact